Про Нас

Ми не просто інтернет-магазин, ми є офіційним дилером Vipal з 2007 року. Впродовж більше ніж 15 років ми імпортуємо матеріали для відновлення та ремонту шин, ми працювали і працюємо з усіма заводами по відновленню вантажних шин на території України. Ми гарно знаємо цей бренд, цього виробника. Ми впевнені в надзвичайній якості всіх матеріалів цього бренда, вироби якого є на рівні з провідними виробниками TipTop, Maruni, Tech.

Сучасні реалії нашого життя також спонукають нас до змін, тому було вирішено створити онлайн площадку, де буде можливість замовити і отримати з перших рук першокласний товар та відповідний сервіс. Ми з задоволенням приймемо і відправимо будь-який товар з сайту поштучно або в упаковках зі зручним для вас варіантом оплати.

Замовляючи у нас, ви можете бути впевненими, що товар буде відправлено швидко, зручно, якісно!

Про Vipal

Група компаній Vipal (офіційна сторінка) заснована в 1973 році в м. Нова Прата (Бразилія). Сьогодні компанія Vipal – світовий лідер з виробництва продукції для ремонту та відновлення шин. Окрім того, компанія є піонером у розробках і технологіях виробництва, вона також має атестацію INMETRO (сертифікація безпечності продукції), яка гарантує жорсткий контроль і тестування всієї продукції та послуг компанії Vipal, що дає впевненність партнерам компанії – вони отримують найкращі рішення для свого бизнесу. Vipal - єдина компанія на ринку, що пропонує найширшу лінійку продукції для ремонту шин, що поєднує в собі якість, технології та інновації. Всі сервіси з ремонту, що пропонуються компанією Vipal – піонером в галузі хімічної “холодної" вулканізації, підвищують ходимість шин, що є ключовим елементом для успішної діяльності транспортних підприємств.

Сьогодні компанія Vipal Україна пропонує повний асортимент матеріалів для ремонту та відновлення шин брендів Vipal Group: Vipal, Ruzi.